Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 43
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Zakopanego, dojechała do stolicy Tatr bez dokumentów i pieniędzy. Ktoś skradł jej w pekaesie portfel, w którym było 1.100 zł.
Caravella bez lusterka. Kolejny turysta z Niemiec, przebywający w Kościelisku też został ograbiony. 19 października z jego samochodu VW caravella złodzieje wymontowali zewnętrzne boczne lusterko warte 2 tys. zł.
Nieuczciwy dostawca. Gorzko rozczarowała się mieszkanka os. Skibówki, która wykazując się daleko idącą zapobiegliwością, jeszcze w styczniu br. dała dostawcy węgla z Bytomia zaliczkę na opał. Mężczyzna zainkasował tysiąc złotych i do tej pory nie wywiązał się z zobowiązań, unikając jednocześnie kontaktów z pokrzywdzoną.
Złodziejski pociąg - taka nazwa przylgnęła do pociągu
Zakopanego, dojechała do stolicy Tatr bez dokumentów i pieniędzy. Ktoś skradł jej w pekaesie portfel, w którym było 1.100 zł.<br>Caravella bez lusterka. Kolejny turysta z Niemiec, przebywający w Kościelisku też został ograbiony. 19 października z jego samochodu VW caravella złodzieje wymontowali zewnętrzne boczne lusterko warte 2 tys. zł.<br>Nieuczciwy dostawca. Gorzko rozczarowała się mieszkanka os. Skibówki, która wykazując się daleko idącą zapobiegliwością, jeszcze w styczniu br. dała dostawcy węgla z Bytomia zaliczkę na opał. Mężczyzna zainkasował tysiąc złotych i do tej pory nie wywiązał się z zobowiązań, unikając jednocześnie kontaktów z pokrzywdzoną.<br>Złodziejski pociąg - taka nazwa przylgnęła do pociągu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego