Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Polska
Nr: 1
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
właściciel sklepu wielobranżowego. W kopalniach pracują Grzegorz Furtak i Grzegorz Berdyn. W Zakładach Remontowych Energetyki Henryk Huber a w Inspektoracie Ochrony Środowiska Antoni Nycz. Na emeryturze są obecnie Edward Ratajczyk i Józef Rak, a rencistą jest Dariusz Ślusarek.

Spokojnie cieszyć się emeryturą mogą też ich przełożeni - zamieszkały w Sosnowcu Marian Okrutny, ówczesny zastępca komendanta wojewódzkiego MO i Kazimierz Wilczyński, mieszkający obecnie w Katowicach były dowódca ZOMO. Nie mają się czym martwić także wyżsi zwierzchnicy - minister spraw wewnętrznych Czesław Kiszczak i przewodniczący WRON Wojciech Jaruzelski.

Nie ma wyroku skazującego, więc policjantów zwolnić nie można. Moim zdaniem trzeba najpierw dojść prawdy, a potem
właściciel sklepu wielobranżowego. W kopalniach pracują Grzegorz Furtak i Grzegorz Berdyn. W Zakładach Remontowych Energetyki Henryk Huber a w Inspektoracie Ochrony Środowiska Antoni Nycz. Na emeryturze są obecnie Edward Ratajczyk i Józef Rak, a rencistą jest Dariusz Ślusarek.<br><br>Spokojnie cieszyć się emeryturą mogą też ich przełożeni - zamieszkały w Sosnowcu Marian Okrutny, ówczesny zastępca komendanta wojewódzkiego MO i Kazimierz Wilczyński, mieszkający obecnie w Katowicach były dowódca ZOMO. Nie mają się czym martwić także wyżsi zwierzchnicy - minister spraw wewnętrznych Czesław Kiszczak i przewodniczący WRON Wojciech Jaruzelski.<br><br>Nie ma wyroku skazującego, więc policjantów zwolnić nie można. Moim zdaniem trzeba najpierw dojść prawdy, a potem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego