Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 13/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
mogli poinformować najbliższych o swym losie, odmówiono im kontaktu z prawnikiem lub przedstawicielem konsulatu, nie poinformowano ich o przysługujących im prawach i nie zapewniono pomocy lekarskiej.
AI chce, aby rząd Czech ustanowił procedurę szybkiego i skutecznego rozpatrywania skarg wniesionych przeciwko policjantom w związku z niewłaściwym potraktowaniem zatrzymanych lub torturowaniem ich.
(PAP)Z Moskwy jest coraz bliżej do Teheranu

Prezydenci Rosji i Iranu porozumieli się wczoraj co do dostaw rosyjskiej broni i współpracy w dziedzinie energii nuklearnej.

Podpisane zostało pierwsze od irańskiej rewolucji 1979 r. porozumienie o współpracy między Moskwą a Teheranem.
Zapowiadając sprzedaż Iranowi konwencjonalnej broni defensywnej, Putin tłumaczył, że Teheran
mogli poinformować najbliższych o swym losie, odmówiono im kontaktu z prawnikiem lub przedstawicielem konsulatu, nie poinformowano ich o przysługujących im prawach i nie zapewniono pomocy lekarskiej.<br>AI chce, aby rząd Czech ustanowił procedurę szybkiego i skutecznego rozpatrywania skarg wniesionych przeciwko policjantom w związku z niewłaściwym potraktowaniem zatrzymanych lub torturowaniem ich.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Z Moskwy jest coraz bliżej do Teheranu&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Prezydenci Rosji i Iranu porozumieli się wczoraj co do dostaw rosyjskiej broni i współpracy w dziedzinie energii nuklearnej.&lt;/&gt;<br><br>Podpisane zostało pierwsze od irańskiej rewolucji 1979 r. porozumienie o współpracy między Moskwą a Teheranem.<br>Zapowiadając sprzedaż Iranowi konwencjonalnej broni defensywnej, Putin tłumaczył, że Teheran
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!