Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.31 (26)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wyjaśnia, że zdjęcia do czwartej serii już się zakończyły.
TP

Dziewczyna na plakat
Konkurs
Jeszcze tylko dziś można głosować na dziewczynę, która znajdzie się na plakacie filmu "Skazani na siebie". I to obok takich przystojniaków jak Matt Damon i Greg Kinnear.
Nasze kandydatki to: A - Kasia Kawalec z Warszawy, B - Paulina Panek z Rzeszowa, C - Anna Koper z Ostrowa Wlkp., D - Kasia Maciejewska z Gdańska, E - Kasia Lipińska z Torunia.
Jak głosować?
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać SMS-a pod numer 7192 (koszt 1,22 zł). W treści należy wpisać FAKT (spacja) i literę oznaczającą kandydatkę. Nagrodę w postaci
wyjaśnia, że zdjęcia do czwartej serii już się zakończyły.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;TP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Dziewczyna na plakat&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Konkurs&lt;/&gt;<br>Jeszcze tylko dziś można głosować na dziewczynę, która znajdzie się na plakacie filmu "Skazani na siebie". I to obok takich przystojniaków jak Matt Damon i Greg Kinnear.<br>Nasze kandydatki to: A - Kasia Kawalec z Warszawy, B - Paulina Panek z Rzeszowa, C - Anna Koper z Ostrowa Wlkp., D - Kasia Maciejewska z Gdańska, E - Kasia Lipińska z Torunia.<br>Jak głosować?<br>Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać SMS-a pod numer 7192 (koszt 1,22 zł). W treści należy wpisać FAKT (spacja) i literę oznaczającą kandydatkę. Nagrodę w postaci
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!