Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.27 (22)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
nie wygląda zbyt dobrze wasza współpraca na boisku...
- Dajcie nam trochę czasu. Dopiero dwa razy zagrałem na prawej pomocy.
Wróćmy jeszcze do tamtego meczu w Pusan. Mocno balowaliście po zwycięstwie nad Polakami?
- Byliśmy bardzo dumni po tej wygranej. To było pierwsze zwycięstwo Korei Południowej w historii mistrzostw świata. Przed mundialem Polaków uważaliśmy za niezwykle mocny zespół. Po meczu było wielkie przyjęcie, tańce, śpiewy i drinki, ale bez mocnego alkoholu.
Którego z polskich obrońców bał się pan najbardziej?
- Haj-to. Był taki wielki i silny. Grałem w tamtym meczu najczęściej na lewym skrzydle. Walczyłem z tym olbrzymem. Na szczęście wygraliśmy.
MATI, CK
nie wygląda zbyt dobrze wasza współpraca na boisku...&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who10&gt;&lt;transl&gt;- Dajcie nam trochę czasu. Dopiero dwa razy zagrałem na prawej pomocy.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who9&gt;&lt;transl&gt;Wróćmy jeszcze do tamtego meczu w Pusan. Mocno balowaliście po zwycięstwie nad Polakami?&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who10&gt;&lt;transl&gt;- Byliśmy bardzo dumni po tej wygranej. To było pierwsze zwycięstwo Korei Południowej w historii mistrzostw świata. Przed mundialem Polaków uważaliśmy za niezwykle mocny zespół. Po meczu było wielkie przyjęcie, tańce, śpiewy i drinki, ale bez mocnego alkoholu.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who9&gt;&lt;transl&gt;Którego z polskich obrońców bał się pan najbardziej?&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who10&gt;&lt;transl&gt;- Haj-to. Był taki wielki i silny. Grałem w tamtym meczu najczęściej na lewym skrzydle. Walczyłem z tym olbrzymem. Na szczęście wygraliśmy.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;MATI, CK
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego