Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 04.30
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wcześniej przedstawił czeskiej opinii publicznej swoje plany. Według nich uprawnienia prostytutki mogłyby uzyskać tylko osoby pełnoletnie, które wystąpią o koncesję. Byłaby ona ważna przez rok i miałaby kosztować około dwóch tysięcy koron (niecałe 300 złotych). Prostytutki będą musiały płacić podatki oraz ubezpieczenia zdrowotne i społeczne. Obowiązywać je będą regularne badania.
Prostytutka pracująca bez zezwolenia i bez ważnego zaświadczenia lekarskiego może zostać ukarana grzywną do 15 tysięcy koron. Usługi seksualne będzie można świadczyć tylko w miejscach wyznaczonych przez gminę. Nie mogą się one znajdować w bezpośrednim sąsiedztwie szkół, urzędów ani szpitali.
Szacuje się, że w Czechach nierządem trudni się około 10 tysięcy
wcześniej przedstawił czeskiej opinii publicznej swoje plany. Według nich uprawnienia prostytutki mogłyby uzyskać tylko osoby pełnoletnie, które wystąpią o koncesję. Byłaby ona ważna przez rok i miałaby kosztować około dwóch tysięcy koron (niecałe 300 złotych). Prostytutki będą musiały płacić podatki oraz ubezpieczenia zdrowotne i społeczne. Obowiązywać je będą regularne badania.<br>Prostytutka pracująca bez zezwolenia i bez ważnego zaświadczenia lekarskiego może zostać ukarana grzywną do 15 tysięcy koron. Usługi seksualne będzie można świadczyć tylko w miejscach wyznaczonych przez gminę. Nie mogą się one znajdować w bezpośrednim sąsiedztwie szkół, urzędów ani szpitali.<br>Szacuje się, że w &lt;name type="place"&gt;Czechach&lt;/&gt; nierządem trudni się około 10 tysięcy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego