Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 18.01
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
orientują się, które powinny dalej działać, a które nie.
Na sporze kas z samorządami cierpią pacjenci. Leczą się w coraz biedniejszych szpitalach. Niedługo pieniędzy może zabraknąć także wysokospecjalistycznym instytutom i klinikom. - Wiele z nich nie podpisało kontraktów z kasami, nie wiem, skąd wezmą pieniądze na leczenie pacjentów - mówi Anna Knysok.
Przemysław Oszukowski, dyrektor łódzkiego Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki, w którym leczą się pacjentki z całej Polski, przyznaje, że nie zgłaszał ofert do niektórych kas. - Chodzi o te, z którymi nie mieliśmy żadnej współpracy, oraz o takie, które nie płaciły za swoich podopiecznych - mówi ŻYCIU.
Katarzyna Skrzydłowska, Łukasz Głowacki


Samorząd do
orientują się, które powinny dalej działać, a które nie. <br>Na sporze kas z samorządami cierpią pacjenci. Leczą się w coraz biedniejszych szpitalach. Niedługo pieniędzy może zabraknąć także &lt;orig&gt;wysokospecjalistycznym&lt;/&gt; instytutom i klinikom. - Wiele z nich nie podpisało kontraktów z kasami, nie wiem, skąd wezmą pieniądze na leczenie pacjentów - mówi Anna Knysok. <br>Przemysław Oszukowski, dyrektor łódzkiego Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki, w którym leczą się pacjentki z całej Polski, przyznaje, że nie zgłaszał ofert do niektórych kas. - Chodzi o te, z którymi nie mieliśmy żadnej współpracy, oraz o takie, które nie płaciły za swoich podopiecznych - mówi ŻYCIU.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Katarzyna Skrzydłowska, Łukasz Głowacki&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Samorząd do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego