Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
życie nie polega na tym, że jest miło i fajnie, tylko na tym, że człowiek dostaje po przysłowiowych czterech literach. I jest dużo bólu i cierpienia. A to może wzmocnić cię lub doprowadzić do rozpaczy. Ja mam nadzieję, że mnie wzmocni.
COSMO: Co trzeba mieć, żeby przetrwać w światku filmowym?
R.M.: Trzeba być dyplomatą obdarzonym poczuciem humoru. Upartym, w sensie pozytywnym. Wytrwałym, cierpliwym i pokornym. Może to zestawienie cech wydaje się absurdalne, ale tak to właśnie jest. I trzeba lubić siebie. Nie chodzi o to, by być narcyzem, ale by zaakceptować to, co się ma.
COSMO: W "Egoistach" pada pytanie: "Czy
życie nie polega na tym, że jest miło i fajnie, tylko na tym, że człowiek dostaje po przysłowiowych czterech literach. I jest dużo bólu i cierpienia. A to może wzmocnić cię lub doprowadzić do rozpaczy. Ja mam nadzieję, że mnie wzmocni. <br>COSMO: Co trzeba mieć, żeby przetrwać w światku filmowym?<br>R.M.: Trzeba być dyplomatą obdarzonym poczuciem humoru. Upartym, w sensie pozytywnym. Wytrwałym, cierpliwym i pokornym. Może to zestawienie cech wydaje się absurdalne, ale tak to właśnie jest. I trzeba lubić siebie. Nie chodzi o to, by być narcyzem, ale by zaakceptować to, co się ma.<br>COSMO: W "Egoistach" pada pytanie: "Czy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego