Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
raz są, raz ich nie ma. Wiem, że jeśli człowiek w siebie nie wierzy, wpada w dół, czuje się mało warty
- to się odbija na psychice, życiu, otoczeniu. Ale jeśli jesteś optymistą i myślisz pozytywnie, to ta energia zwróci się ku tobie. Wiara w siebie jest niezbędna.
COSMO: Jesteś egoistą?
R.M.: Każdy człowiek jest egoistą. Nawet w altruistach tkwi ten pierwiastek. Nie można być oczywiście egoistą za wszelką cenę. Trzeba być malutkim egoistą. Myśleć: mnie też coś się od życia należy. Gdybyśmy nie byli trochę egoistami, to jaka byłaby radość z życia?
COSMO: a propos radości życia - jak się bawi Rafał
raz są, raz ich nie ma. Wiem, że jeśli człowiek w siebie nie wierzy, wpada w dół, czuje się mało warty <br>- to się odbija na psychice, życiu, otoczeniu. Ale jeśli jesteś optymistą i myślisz pozytywnie, to ta energia zwróci się ku tobie. Wiara w siebie jest niezbędna. <br>COSMO: Jesteś egoistą?<br>R.M.: Każdy człowiek jest egoistą. Nawet w altruistach tkwi ten pierwiastek. Nie można być oczywiście egoistą za wszelką cenę. Trzeba być malutkim egoistą. Myśleć: mnie też coś się od życia należy. Gdybyśmy nie byli trochę egoistami, to jaka byłaby radość z życia?<br>COSMO: a propos radości życia - jak się bawi Rafał
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego