Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
człowiek jest egoistą. Nawet w altruistach tkwi ten pierwiastek. Nie można być oczywiście egoistą za wszelką cenę. Trzeba być malutkim egoistą. Myśleć: mnie też coś się od życia należy. Gdybyśmy nie byli trochę egoistami, to jaka byłaby radość z życia?
COSMO: a propos radości życia - jak się bawi Rafał Mohr?
R.M.: Fantastycznie, szczególnie z przyjaciółmi. Zachowałem świetne przyjaźnie z ogólniaka i mam nadzieję, że będą trwać długo. Ale nie jest to szalona zabawa z objeżdżaniem wszystkich nocnych klubów stolicy - to raczej spotkania w domu, przy winie.
COSMO: Jakieś pokusy rzeczywistości, którym nie możesz się oprzeć?
R.M.: Pokusy oczywiście są bardzo
człowiek jest egoistą. Nawet w altruistach tkwi ten pierwiastek. Nie można być oczywiście egoistą za wszelką cenę. Trzeba być malutkim egoistą. Myśleć: mnie też coś się od życia należy. Gdybyśmy nie byli trochę egoistami, to jaka byłaby radość z życia?<br>COSMO: a propos radości życia - jak się bawi Rafał Mohr? <br>R.M.: Fantastycznie, szczególnie z przyjaciółmi. Zachowałem świetne przyjaźnie z ogólniaka i mam nadzieję, że będą trwać długo. Ale nie jest to szalona zabawa z objeżdżaniem wszystkich nocnych klubów stolicy - to raczej spotkania w domu, przy winie. <br>COSMO: Jakieś pokusy rzeczywistości, którym nie możesz się oprzeć?<br>R.M.: Pokusy oczywiście są bardzo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego