Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
życia spojrzeć wstecz i powiedzieć, że niczego nie żałuję. Na razie żadnej swojej decyzji nie żałuję, a wiele z nich nie było prostymi. Zrezygnowałem z etatu w teatrze, odmówiłem zagrania głównej roli w filmie. Wszystko to były konsekwencje mojego myślenia o mnie samym i moim zawodzie.
COSMO: Boisz się czegoś?
R.M.: Nie jest tak, że czegoś się specjalnie obawiam. Jest przecież tyle zawodów na "a". Na przykład "aaalekarz". Myślę, że mimo wszystko mógłbym się przekwalifikować, chociaż chcę uprawiać aktorstwo. To rzecz, którą umiem robić.
COSMO: "Shoping and Fucking", "Egzekutor", "Egoiści" - wszyscy widzą cię we współczesnych rolach.
R.M.: Już niedługo zagram
życia spojrzeć wstecz i powiedzieć, że niczego nie żałuję. Na razie żadnej swojej decyzji nie żałuję, a wiele z nich nie było prostymi. Zrezygnowałem z etatu w teatrze, odmówiłem zagrania głównej roli w filmie. Wszystko to były konsekwencje mojego myślenia o mnie samym i moim zawodzie. <br>COSMO: Boisz się czegoś?<br>R.M.: Nie jest tak, że czegoś się specjalnie obawiam. Jest przecież tyle zawodów na "a". Na przykład &lt;orig&gt;"aaalekarz"&lt;/&gt;. Myślę, że mimo wszystko mógłbym się przekwalifikować, chociaż chcę uprawiać aktorstwo. To rzecz, którą umiem robić.<br>COSMO: "Shoping and Fucking", "Egzekutor", "Egoiści" - wszyscy widzą cię we współczesnych rolach.<br>R.M.: Już niedługo zagram
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego