Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
ustalając wynik spotkania na 4:0 dla Czechów.
"Wyczyn" Kovacevica podchwycił najpopularniejszy austriacki komik - Max Raabe. Jego telewizyjny show oglądają co tydzień miliony Austriaków. Raabe w programie przedstawił wydarzenie, oczywiście ze stosownym komentarzem.
- Dziękuję za taką sławę - mówi Faktowi Kovacevic. - Nie oglądałem tego programu, ale wiem, co o mnie mówił Raabe. Śmiała się ze mnie cała drużyna. Nie dziwię im się jednak. Jak na tak krótki występ rzeczywiście sporo dokonałem.
Po meczu z Czechami selekcjoner Hans Krankl na dłuższy czas zrezygnował z pomocnika Pasching. Teraz powołał go jednak na towarzyski mecz ze Słowacją.
- Będę grał czyściutko. Żadnych fauli - śmieje się Kovacevic
ustalając wynik spotkania na 4:0 dla Czechów.<br>"Wyczyn" Kovacevica podchwycił najpopularniejszy austriacki komik - Max Raabe. Jego telewizyjny show oglądają co tydzień miliony Austriaków. Raabe w programie przedstawił wydarzenie, oczywiście ze stosownym komentarzem.<br>&lt;q&gt;- Dziękuję za taką sławę&lt;/&gt; - mówi Faktowi Kovacevic. &lt;q&gt;- Nie oglądałem tego programu, ale wiem, co o mnie mówił Raabe. Śmiała się ze mnie cała drużyna. Nie dziwię im się jednak. Jak na tak krótki występ rzeczywiście sporo dokonałem.&lt;/&gt;<br>Po meczu z Czechami selekcjoner Hans Krankl na dłuższy czas zrezygnował z pomocnika Pasching. Teraz powołał go jednak na towarzyski mecz ze Słowacją.<br>&lt;q&gt;- Będę grał czyściutko. Żadnych fauli&lt;/&gt; - śmieje się Kovacevic
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego