Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 46
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Wysokimi Tatrami zapewniają też drogowskazy turystyczne oraz stary sprzęt narciarski i ratowniczy. Na podkreślenie zasługują też relatywnie niskie ceny - wódka - 15 koron.
* W Popradzie świętowano ostatnio Francuskie Dni. Mieszkańcy kosztowali specjały francuskiej kuchni, bawili się na francuskiej dyskotece, a oficjele podpisali umowę o partnerstwie Popradu z francuskim z miastem Angouleme.
* Rada miejska Popradu zatwierdziła przystąpienie tego miasta do Euroregionu "Tatry", zgłoszone na niedawnym kongresie w Nowym Targu.
Mikuláš Argalács, Stary SmokowiecKronika TOPR

W górach zawitała zima. Spory mróz, opady śniegu i prognozy dalszych intensywnych opadów wróżą, że zima szybko nas nie opuści.
Obecnie warunku do uprawiania turystyki są kiepskie. Na
Wysokimi Tatrami zapewniają też drogowskazy turystyczne oraz stary sprzęt narciarski i ratowniczy. Na podkreślenie zasługują też relatywnie niskie ceny - wódka - 15 koron.<br>* W Popradzie świętowano ostatnio Francuskie Dni. Mieszkańcy kosztowali specjały francuskiej kuchni, bawili się na francuskiej dyskotece, a &lt;orig&gt;oficjele&lt;/&gt; podpisali umowę o partnerstwie Popradu z francuskim z miastem Angouleme.<br>* Rada miejska Popradu zatwierdziła przystąpienie tego miasta do Euroregionu "Tatry", zgłoszone na niedawnym kongresie w Nowym Targu.<br>&lt;au&gt;Mikulá&#154; Argalács, Stary Smokowiec&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kronika TOPR&lt;/tit&gt;<br><br>W górach zawitała zima. Spory mróz, opady śniegu i prognozy dalszych intensywnych opadów wróżą, że zima szybko nas nie opuści.<br>Obecnie warunku do uprawiania turystyki są kiepskie. Na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego