Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.26
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
z poprzednich mistrzostw świata, swojego rodaka - Aleksieja Jagudina.
Polacy zaprezentowali się w Vancouver słabo. Walkę o medal zapowiadała para sportowa Dorota Zagórska i Mariusz Siudek, ale ostatecznie zajęła szóste miejsce, o jedną lokatę niżej niż przed rokiem. Kiepsko spisali się też Sylwia Nowak i Sebastian Kolasiński (14. miejsce) oraz solistka Sabina Wojtala (nie przeszła fazy kwalifikacji).
Z występu mogą być zadowoleni jedynie debiutanci w imprezie tej rangi - Agata Błażkowska i Marcin Kozubek - którzy zajęli 19. miejsce.
(PAP)Anwil zwyciężył Hoopa w ostatniej sekundzie

Hoop przegrał mecz ligowy z Anwilem, a Polonia została wyeliminowana z NEBL.
Hoop Blachy Pruszyński Pruszków nie sprostał
z poprzednich mistrzostw świata, swojego rodaka - Aleksieja Jagudina.<br>Polacy zaprezentowali się w Vancouver słabo. Walkę o medal zapowiadała para sportowa Dorota Zagórska i Mariusz Siudek, ale ostatecznie zajęła szóste miejsce, o jedną lokatę niżej niż przed rokiem. Kiepsko spisali się też Sylwia Nowak i Sebastian Kolasiński (14. miejsce) oraz solistka Sabina Wojtala (nie przeszła fazy kwalifikacji).<br>Z występu mogą być zadowoleni jedynie debiutanci w imprezie tej rangi - Agata Błażkowska i Marcin Kozubek - którzy zajęli 19. miejsce.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Anwil zwyciężył Hoopa w ostatniej sekundzie&lt;/&gt;<br><br>Hoop przegrał mecz ligowy z Anwilem, a Polonia została wyeliminowana z NEBL.<br>Hoop Blachy Pruszyński Pruszków nie sprostał
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego