Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 5
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
młodszego pokolenia. Dotyczy to strony technicznej wykonania nuty, a nie istoty przekazu tradycyjnego. Zdaniem Komisji, przegląd ten należy kontynuować celem popularyzacji tradycyjnej muzyki i śpiewu podhalańskiego. Podziękowano również organizatorom, a przede wszystkim dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury w Czarnym Dunajcu Józefowi Zatłoce, który od lat życzliwie i sprawnie prowadzi imprezę.
Wacław SajdakPierwsza z serii

Dobra wiadomość dla stałych bywalców Klubu Muzycznego "Pstrąg" i miłośników dobrej muzyki. Zgodnie z zapowiedzią, po dwóch tygodniach od nagrania, ukazała się płyta CD, pierwsza w Złotej Serii Pstrąga. Nagrania dokonano 14 stycznia. Wystąpił Stanisław Soyka wraz ze swoją grupą Soyka Trio +.
Na płycie znalazło się szesnaście
młodszego pokolenia. Dotyczy to strony technicznej wykonania nuty, a nie istoty przekazu tradycyjnego. Zdaniem Komisji, przegląd ten należy kontynuować celem popularyzacji tradycyjnej muzyki i śpiewu podhalańskiego. Podziękowano również organizatorom, a przede wszystkim dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury w Czarnym Dunajcu Józefowi Zatłoce, który od lat życzliwie i sprawnie prowadzi imprezę.<br>&lt;au&gt;Wacław Sajdak&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Pierwsza z serii&lt;/tit&gt;<br><br>Dobra wiadomość dla stałych bywalców Klubu Muzycznego "Pstrąg" i miłośników dobrej muzyki. Zgodnie z zapowiedzią, po dwóch tygodniach od nagrania, ukazała się płyta CD, pierwsza w Złotej Serii Pstrąga. Nagrania dokonano 14 stycznia. Wystąpił Stanisław Soyka wraz ze swoją grupą Soyka Trio +.<br>Na płycie znalazło się szesnaście
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego