Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 21.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
i by weszły do niego cztery najsilniejsze ugrupowania (RS AWS, ZChN, SKL i PPChD).
Co z tego wynika dla AWS? Krzaklewski zrealizował koncepcję najbardziej kompromisową, która nikogo nie wyrzuca na margines. Cztery "filary" będą miały silną reprezentację, ale w prezydium znajdzie się też miejsce dla innych - samorządowców, Rodzin Katolickich czy "Solidarnych w Wyborach" Jerzego Gwiżdża.
Co więcej - ŻYCIE dowiedziało się nieoficjalnie, że Krzaklewski zaproponuje, by do władz wszedł jeden z przywódców niezadowolonych, którzy obstawali przy dymisji Wąsacza.
Teraz w prezydium znajdą się szefowie zespołów poselskich, którym łatwiej przyjdzie egzekwować podjęte decyzje i dyscyplinę.
Posłowie nie będą się już z prasy dowiadywać
i by weszły do niego cztery najsilniejsze ugrupowania (RS AWS, ZChN, SKL i PPChD). <br>Co z tego wynika dla AWS? Krzaklewski zrealizował koncepcję najbardziej kompromisową, która nikogo nie wyrzuca na margines. Cztery "filary" będą miały silną reprezentację, ale w prezydium znajdzie się też miejsce dla innych - samorządowców, Rodzin Katolickich czy "Solidarnych w Wyborach" Jerzego Gwiżdża. <br>Co więcej - ŻYCIE dowiedziało się nieoficjalnie, że Krzaklewski zaproponuje, by do władz wszedł jeden z przywódców niezadowolonych, którzy obstawali przy dymisji Wąsacza. <br>Teraz w prezydium znajdą się szefowie zespołów poselskich, którym łatwiej przyjdzie egzekwować podjęte decyzje i dyscyplinę. <br>Posłowie nie będą się już z prasy dowiadywać
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego