Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 21/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Aby dać partyzantom czas na reakcję na ultimatum, wojska macedońskie "powstrzymają się przez dobę od działań militarnych.
W ciągu tych 24 godzin siły macedońskie "odpowiedzą ogniem tylko w przypadku ataku z drugiej strony". str. 3


Kolorowa Tolerancja przeciwko rasistom

Łódź W dniach 21-22 marca odbędzie się kolejna akcja Kolorowa Tolerancja. Jej główną ideą jest zamalowanie rasistowskich i obraźliwych napisów na murach i budynkach miasta.
Akcja jest bezpośrednią reakcją na opublikowany w styczniu list byłych mieszkańców Łodzi z Izraela. Patronat objął prezydent Łodzi - Krzysztof Panas.
(MicroWay)


Wypadek samochodowy przywrócił mowę

ROSJA Potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych kobieta była wdzięczna
Aby dać partyzantom czas na reakcję na ultimatum, wojska macedońskie "powstrzymają się przez dobę od działań militarnych. <br>W ciągu tych 24 godzin siły macedońskie "odpowiedzą ogniem tylko w przypadku ataku z drugiej strony". str. 3&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Kolorowa Tolerancja przeciwko rasistom&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Łódź&lt;/&gt; W dniach 21-22 marca odbędzie się kolejna akcja Kolorowa Tolerancja. Jej główną ideą jest zamalowanie rasistowskich i obraźliwych napisów na murach i budynkach miasta. <br>Akcja jest bezpośrednią reakcją na opublikowany w styczniu list byłych mieszkańców Łodzi z Izraela. Patronat objął prezydent Łodzi - Krzysztof Panas.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(MicroWay)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Wypadek samochodowy przywrócił mowę&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;ROSJA&lt;/&gt; Potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych kobieta była wdzięczna
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego