Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowy o dzieciństwie,o programie telewizyjnym, o instalowaniu drukarki, o planowaniu wakacji
Rok wydania: 1998
Rok powstania: 1999
mineralo... mineralogiczne, tak się mówi?
Chyba tak.
Wodospad Szklarki, Góry Izerskie, Świeradów Zdrój, uzdrowisko... "Jagniątków, górska wieś na wysokości regla dolnego, grzybne lasy", Przesieka, zamek Chojnik, o, Cieplice tam też są .
O!
To właśnie tam są Cieplice...i Jelenia Góra, Jezioro Piechowickie, Stawy po...Stawy Podgórzyńskie, Karpacz, Mała Upa...Mala Upa jest napisane, przez "l"...a, bo to już jest ten, przejście właśnie chyba ta Mala Upa, nie?

Mysłakowice, Sokole Góry, no i Karkonoski Park Narodowy. Tam jest... są fajne rzeczy, wiesz? Noclegi. Chyba jest sporo tych wiesz, jak to się nazywa?
Co?
No, noclegi. Tych, sporo jest chyba tych... w
mineralo... mineralogiczne, tak się mówi?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO7&gt; Chyba tak.&lt;/&gt;<br>&lt;WHO6&gt; Wodospad Szklarki, Góry Izerskie, Świeradów Zdrój, uzdrowisko... "Jagniątków, górska wieś na wysokości regla dolnego, grzybne lasy", Przesieka, zamek Chojnik, o, Cieplice tam też są .&lt;/&gt;<br>&lt;WHO7&gt; O!&lt;/&gt;<br>&lt;WHO6&gt; To właśnie tam są Cieplice...i Jelenia Góra, Jezioro Piechowickie, Stawy po...Stawy Podgórzyńskie, Karpacz, Mała Upa...Mala Upa jest napisane, przez "l"...a, bo to już jest ten, przejście właśnie chyba ta Mala Upa, nie?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO7&gt;&lt;vocal desc="yhy"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO6&gt; Mysłakowice, Sokole Góry, no i Karkonoski Park Narodowy. Tam jest... są fajne rzeczy, wiesz? Noclegi. Chyba jest sporo tych wiesz, jak to się nazywa?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO7&gt; Co?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO6&gt; No, noclegi. Tych, sporo jest chyba tych... w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego