Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Pamięci Narodowej rozpocznie cykl szkoleń na temat holokaustu, przygotowanych specjalnie dla nauczycieli z Jedwabnego, Radziłowa i Wąsosza.
IPN uważa, że nauczyciele na tym terenie są w tej chwili pod bardzo silną presją i trzeba im pomóc w nauczeniu się udzielania odpowiedzi na trudne pytania uczniów.
(PAP)Pomyśleć, zanim nastąpi zdrada

W ostatnim czasie pojawia się w gabinecie terapeutycznym nieco więcej zdradzonych małżonków niż poprzednio. Być może ma to związek z rozluźnieniem obyczajów."

Zuzanna Celmer, patrz str. 6Złagodzenia nie będzie

Sąd zaostrzył karę dla jednego z zabójców Tomka Jaworskiego

WARSZAWA Marek Sz., jeden z trojga zabójców Tomka Jaworskiego, po ponownym procesie został skazany
Pamięci Narodowej rozpocznie cykl szkoleń na temat holokaustu, przygotowanych specjalnie dla nauczycieli z Jedwabnego, Radziłowa i Wąsosza.<br>IPN uważa, że nauczyciele na tym terenie są w tej chwili pod bardzo silną presją i trzeba im pomóc w nauczeniu się udzielania odpowiedzi na trudne pytania uczniów.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Pomyśleć, zanim nastąpi zdrada&lt;/&gt;<br><br>W ostatnim czasie pojawia się w gabinecie terapeutycznym nieco więcej zdradzonych małżonków niż poprzednio. Być może ma to związek z rozluźnieniem obyczajów."<br><br>&lt;au&gt;Zuzanna Celmer, patrz str. 6&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Złagodzenia nie będzie&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Sąd zaostrzył karę dla jednego z zabójców Tomka Jaworskiego&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;WARSZAWA&lt;/&gt; Marek Sz., jeden z trojga zabójców Tomka Jaworskiego, po ponownym procesie został skazany
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego