Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy informatyczne
Rok: 2003
Stosowanie tego systemu pozwala nie tylko na zredukowanie kosztów działalności, ale również poprawę organizacji i przepływu dokumentów oraz usprawnienie obsługi kontaktów z klientami.
System Printmanager działa w środowisku Windows 95, 98, NT oraz 2000. Pozwala to na bezpieczną pracę systemu zarówno w lokalnej sieci komputerowej, jak i w rozległej sieci WAN (łączącej kilka oddziałów firmy). Dzięki modułowej budowie i skalowalności system może być wykorzystywany zarówno w małych firmach poligraficznych jak i bardzo dużych, składających się z wielu oddziałów. Wszystkie moduły systemu mogą być dostosowywane do indywidualnych potrzeb użytkowników i rozszerzone o dodatkowe pola.
Moduły systemu Printmanager:
BAZA DANYCH
Jest odpowiedzialna za
Stosowanie tego systemu pozwala nie tylko na zredukowanie kosztów działalności, ale również poprawę organizacji i przepływu dokumentów oraz usprawnienie obsługi kontaktów z klientami.<br>System &lt;name type="prod"&gt;Printmanager&lt;/&gt; działa w środowisku &lt;name type="prod"&gt;Windows&lt;/&gt; 95, 98, NT oraz 2000. Pozwala to na bezpieczną pracę systemu zarówno w lokalnej sieci komputerowej, jak i w rozległej sieci WAN (łączącej kilka oddziałów firmy). Dzięki modułowej budowie i skalowalności system może być wykorzystywany zarówno w małych firmach poligraficznych jak i bardzo dużych, składających się z wielu oddziałów. Wszystkie moduły systemu mogą być dostosowywane do indywidualnych potrzeb użytkowników i rozszerzone o dodatkowe pola.<br>Moduły systemu &lt;name type="prod"&gt;Printmanager&lt;/&gt;:<br>BAZA DANYCH<br>Jest odpowiedzialna za
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego