Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2003
wrzucić cukinię, marchewkę, groszek i smażyć, mieszając, 1-2 min. Wlać śmietankę, wymieszać i gotować na małym ogniu, aż sos nieco zgęstnieje.
Ugotowany al dente makaron wrzucić do garnka, starannie wymieszać z sosem, podgrzewając go jeszcze przez chwilę.
Zdjąć z ognia, wymieszać z parmezanem, nałożyć na ogrzany półmisek lub talerze.
WARTO WIEDZIEĆ: Do sosu primavera stosuje się różne kombinacje warzywne zależnie od upodobań i pory roku. Wiosną zwykle dodaje się zielone szparagi, czasami dymkę, młody bób, seler naciowy i paprykę. Każdą jarzynę gotuje się osobno.

Fettucine al pesto
Fettucine al pesto
40 dag fettucine, 2 ziemniaki, 15 dag zielonej fasolki szparagowej
wrzucić cukinię, marchewkę, groszek i smażyć, mieszając, 1-2 min. Wlać śmietankę, wymieszać i gotować na małym ogniu, aż sos nieco zgęstnieje.<br>Ugotowany al dente makaron wrzucić do garnka, starannie wymieszać z sosem, podgrzewając go jeszcze przez chwilę.<br>Zdjąć z ognia, wymieszać z &lt;name type="prod"&gt;parmezanem&lt;/&gt;, nałożyć na ogrzany półmisek lub talerze.<br>WARTO WIEDZIEĆ: Do sosu primavera stosuje się różne kombinacje warzywne zależnie od upodobań i pory roku. Wiosną zwykle dodaje się zielone szparagi, czasami dymkę, młody bób, seler naciowy i paprykę. Każdą jarzynę gotuje się osobno.<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;name type="prod"&gt;Fettucine&lt;/&gt; al pesto<br>&lt;name type="prod"&gt;Fettucine&lt;/&gt; al pesto<br>40 dag &lt;name type="prod"&gt;fettucine&lt;/&gt;, 2 ziemniaki, 15 dag zielonej fasolki szparagowej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego