Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
z Chrystusem i w ten sposób przygotowali się do Wielkanocy - mówił wczoraj do Polaków obecnych na placu św. Piotra Jan Paweł II. Papież życzył też rodakom wesołych świąt.
Podczas audiencji ogólnej Jan Paweł II mówił o znaczeniu uroczystości Triduum Paschalnego - Wielkiego Czwartku, Piątku i Wielkiej Soboty - poprzedzających święto zmartwychwstania Jezusa - Wielkanoc.
(PAP)Nauczyć nauczycieli z okolic Jedwabnego

WARSZAWA W kwietniu Instytut Pamięci Narodowej rozpocznie cykl szkoleń na temat holokaustu, przygotowanych specjalnie dla nauczycieli z Jedwabnego, Radziłowa i Wąsosza.
IPN uważa, że nauczyciele na tym terenie są w tej chwili pod bardzo silną presją i trzeba im pomóc w nauczeniu się udzielania
z Chrystusem i w ten sposób przygotowali się do Wielkanocy - mówił wczoraj do Polaków obecnych na placu św. Piotra Jan Paweł II. Papież życzył też rodakom wesołych świąt.<br>Podczas audiencji ogólnej Jan Paweł II mówił o znaczeniu uroczystości Triduum Paschalnego - Wielkiego Czwartku, Piątku i Wielkiej Soboty - poprzedzających święto zmartwychwstania Jezusa - Wielkanoc.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nauczyć nauczycieli z okolic Jedwabnego&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;WARSZAWA&lt;/&gt; W kwietniu Instytut Pamięci Narodowej rozpocznie cykl szkoleń na temat holokaustu, przygotowanych specjalnie dla nauczycieli z Jedwabnego, Radziłowa i Wąsosza.<br>IPN uważa, że nauczyciele na tym terenie są w tej chwili pod bardzo silną presją i trzeba im pomóc w nauczeniu się udzielania
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego