Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09 (33)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
tego największego ssaka w Europie w promocji turystycznej regionu. Jeden z pomysłów to wytyczenie Europejskiego Szlaku Żubrowego. Wzdłuż trasy powstałyby multimedialne centra edukacyjne.

Dzieci ulicy
WARSZAWA W zastraszającym tempie rośnie liczba dzieci ulicy, czyli tych, które spędzają zbyt wiele czasu poza domem, bez opieki i kontroli osób dorosłych. Krajowy Komitet Wychowania Resocjalizującego szacuje, że w Polsce na każde sto dzieci w wieku szkolnym siedmioro to dzieci ulicy.

Naukowiec oskubana
250 tysięcy zł domaga się Jadwiga P. za bezprawne wykorzystanie swojego nazwiska i fragmentów publikacji w broszurze radzącej, jak rzucić papierosy i alkohol.
Kobieta z Akademii Medycznej we Wrocławiu ze zdumieniem odkryła
tego największego ssaka w Europie w promocji turystycznej regionu. Jeden z pomysłów to wytyczenie Europejskiego Szlaku Żubrowego. Wzdłuż trasy powstałyby multimedialne centra edukacyjne.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Dzieci ulicy&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;WARSZAWA&lt;/&gt; W zastraszającym tempie rośnie liczba dzieci ulicy, czyli tych, które spędzają zbyt wiele czasu poza domem, bez opieki i kontroli osób dorosłych. Krajowy Komitet Wychowania Resocjalizującego szacuje, że w Polsce na każde sto dzieci w wieku szkolnym siedmioro to dzieci ulicy.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Naukowiec oskubana&lt;/&gt;<br>250 tysięcy zł domaga się Jadwiga P. za bezprawne wykorzystanie swojego nazwiska i fragmentów publikacji w broszurze radzącej, jak rzucić papierosy i alkohol.<br>Kobieta z Akademii Medycznej we Wrocławiu ze zdumieniem odkryła
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego