Typ tekstu: Książka
Autor: Janicka Bożena, Janda Krystyna
Tytuł: Gwiazdy mają czerwone pazury
Rok: 1998
macie podobne problemy. Ale wątpię.
Czy ktoś wie jak pozbyć się kreta nie zabijając go?
PS: Wykręćcie jakiś niedobry numer telefoniczny. I posłuchajcie jak ta Pani mówi... nie ma takiego numeru... Jestem zachwycona tą interpretacją. Jest w tym wszystko. Nostalgia, tajemnica, przeznaczenie, nieuchronność, nieuchwytność, żal i smutek a jednocześnie pocieszenie. Wykręcam taki numer kilka razy dziennie i się uczę.

Ani piękna, ani młoda

Nagrywam dla telewizji "Fizjologię Małżeństwa" Balzaca. Czytam i czytam, godzinami. W średnim planie, w pełnym planie, na zbliżeniu. Całymi dniami, umiem już tę książkę na pamięć.
Jest to fascynująca lektura, zdumiewająca. Książka napisana pozornie przeciwko kobietom. Przewrotna, czarująca
macie podobne problemy. Ale wątpię.<br>Czy ktoś wie jak pozbyć się kreta nie zabijając go?<br>PS: Wykręćcie jakiś niedobry numer telefoniczny. I posłuchajcie jak ta Pani mówi... nie ma takiego numeru... Jestem zachwycona tą interpretacją. Jest w tym wszystko. Nostalgia, tajemnica, przeznaczenie, nieuchronność, nieuchwytność, żal i smutek a jednocześnie pocieszenie. Wykręcam taki numer kilka razy dziennie i się uczę.<br><br>&lt;tit&gt;Ani piękna, ani młoda&lt;/&gt;<br><br>Nagrywam dla telewizji "Fizjologię Małżeństwa" Balzaca. Czytam i czytam, godzinami. W średnim planie, w pełnym planie, na zbliżeniu. Całymi dniami, umiem już tę książkę na pamięć.<br>Jest to fascynująca lektura, zdumiewająca. Książka napisana pozornie przeciwko kobietom. Przewrotna, czarująca
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego