Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 10
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Tatrami.
magBukowianie w stolicy

Dwa regionalne zespoły dziecięce z Bukowiny Tatrzańskiej gościły w sobotę w Warszawie. Wzięli udział w telewizyjnym programie "Muzyczna skakanka". Do stolicy pojechały przedszkolaki z zespołu "Orlęta" prowadzonego przez Małgorzatę Stachoń i "Mali Wierchowianie" kierowani przez Bartka Koszarka. Bukowianie wrócili ze stolicy z prezentem - elektronicznymi organami "Yamaha".
BZZ Czarnego Dunajca

Wieści gminne...

1. Zarząd Gminy zapoznał się z treścią zaleceń pokontrolnych, wydanych przez Regionalną Izbę Obrachunkową w Krakowie, w związku z przeprowadzoną kompleksową kontrolą finansową gminy. Zgodnie z zaleceniami, wprowadzono zmiany w projekcie budżetu gminy na 1999 rok.
2. Na prośbę Wspólnoty "Radość" działającej w parafii
Tatrami.<br>&lt;au&gt;mag&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Bukowianie w stolicy&lt;/tit&gt;<br><br>Dwa regionalne zespoły dziecięce z Bukowiny Tatrzańskiej gościły w sobotę w Warszawie. Wzięli udział w telewizyjnym programie "Muzyczna skakanka". Do stolicy pojechały przedszkolaki z zespołu "Orlęta" prowadzonego przez Małgorzatę Stachoń i "Mali Wierchowianie" kierowani przez Bartka Koszarka. Bukowianie wrócili ze stolicy z prezentem - elektronicznymi organami "Yamaha".<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Z Czarnego Dunajca&lt;/tit&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wieści gminne...&lt;/&gt;<br><br>1. Zarząd Gminy zapoznał się z treścią zaleceń pokontrolnych, wydanych przez Regionalną Izbę Obrachunkową w Krakowie, w związku z przeprowadzoną kompleksową kontrolą finansową gminy. Zgodnie z zaleceniami, wprowadzono zmiany w projekcie budżetu gminy na 1999 rok.<br>2. Na prośbę Wspólnoty "Radość" działającej w parafii
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego