Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
Elbląg
Mecze z Olimpią Elbląg wywołują zawsze dreszczyk emocji. Tak będzie też jutro. Od kilku lat zawodnicy z Elbląga wspierają naszą drużynę. Jutro zagrają przeciwko sobie dawni koledzy z jednej drużyny. Faworytem jest Olimpia Elbląg, ale w meczach derbowych bywa różnie.
Polonia Pasłęk zagra już z nowym bramkarzem Jackiem Mickiewiczem. Z powodu żółtych kartek na boisko nie wybiegnie Jacek Gawryś i Maciek Szuchyta. Nie będzie grał również Arek Borysiewicz, który jest chory. Ostatni mecz w lidze z Olimpią Elbląg rozegraliśmy 4 maja 2002 roku. Przegraliśmy w Elblągu 0:3.
jp

Jacek Mickiewicz
Bramkarz Jacek Mickiewicz był dzisiaj na treningu w Pasłęku
Elbląg&lt;/&gt;<br>Mecze z Olimpią Elbląg wywołują zawsze dreszczyk emocji. Tak będzie też jutro. Od kilku lat zawodnicy z Elbląga wspierają naszą drużynę. Jutro zagrają przeciwko sobie dawni koledzy z jednej drużyny. Faworytem jest Olimpia Elbląg, ale w meczach derbowych bywa różnie. <br>Polonia Pasłęk zagra już z nowym bramkarzem Jackiem Mickiewiczem. Z powodu żółtych kartek na boisko nie wybiegnie Jacek Gawryś i Maciek Szuchyta. Nie będzie grał również Arek Borysiewicz, który jest chory. Ostatni mecz w lidze z Olimpią Elbląg rozegraliśmy 4 maja 2002 roku. Przegraliśmy w Elblągu 0:3.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Jacek Mickiewicz&lt;/&gt;<br>Bramkarz Jacek Mickiewicz był dzisiaj na treningu w Pasłęku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego