Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Super Express
Nr: 25/2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
chodzi i wykonuje wszystkie czynności. Przypuszczam jednak, że cały czas leży lub siedzi. Musiałby mieć bardzo dobrze rozwinięte mięśnie, aby przy takiej wadze chodzić.

Jednak Tomaselli wcale nie jest rekordzistą. "Przebija" go zdecydowanie 45-letni Michael Hebranko z Nowego Jorku. Przed kuracją odchudzającą, w wieku 43 lat, ważył 408 kg. Z powodu wagi nie mógł chodzić, oddychał za pomocą aparatu tlenowego, skarżył się na serce, zanik żył, wodę w płucach i gangrenę. W wyniku kuracji odchudzającej, przeprowadzonej w szpitalu św. Łukasza na Manhattanie, stracił 136 kg, co umożliwiło mu samodzielne poruszanie się.

W Polsce najcięższym człowiekiem był (bo już nie żyje) Sławomir
chodzi i wykonuje wszystkie czynności. Przypuszczam jednak, że cały czas leży lub siedzi. Musiałby mieć bardzo dobrze rozwinięte mięśnie, aby przy takiej wadze chodzić.<br><br>Jednak Tomaselli wcale nie jest rekordzistą. "Przebija" go zdecydowanie 45-letni Michael Hebranko z Nowego Jorku. Przed kuracją odchudzającą, w wieku 43 lat, ważył 408 kg. Z powodu wagi nie mógł chodzić, oddychał za pomocą aparatu tlenowego, skarżył się na serce, zanik żył, wodę w płucach i gangrenę. W wyniku kuracji odchudzającej, przeprowadzonej w szpitalu św. Łukasza na Manhattanie, stracił 136 kg, co umożliwiło mu samodzielne poruszanie się.<br><br>W Polsce najcięższym człowiekiem był (bo już nie żyje) Sławomir
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego