Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2004
mięta, kwiatami i liśćmi ogórecznika, listkami kopru i pietruszki. Używać do podawania sałatek warzywnych i chłodników.
Owocowa salaterka: do jej zrobienia można wykorzystać pokrojone truskawki, cytryny, pomarańcze, kiwi, czerwone i czarne porzeczki. Stosować do podawania lodów, sorbetów i sałatek owocowych.
Uwaga!
Do wody między miskami nie powinno dostać się powietrze.
ZUPY I PRZYSTAWKI 1
KOKTAJL Z KREWETEK W LODOWEJ MISIE
NA PRZYJĘCIA
Doskonały pomysł na wykwintną przekąskę. Podana w stylowej, dającej niezwykły efekt, a łatwej do wykonani lodowej misie, zrobi na Twoich gościach niesamowite wrażenie!
PRZEPISY

PRZYGOTOWANIE: 45 MIN + czas ZAMRAŻANIA
ILOŚĆ: 6 PORCJI
SKŁADNIKI
MISA LODOWA
100 g nieoczyszczonych krewetek
mięta, kwiatami i liśćmi ogórecznika, listkami kopru i pietruszki. Używać do podawania sałatek warzywnych i chłodników.<br>Owocowa salaterka: do jej zrobienia można wykorzystać pokrojone truskawki, cytryny, pomarańcze, kiwi, czerwone i czarne porzeczki. Stosować do podawania lodów, sorbetów i sałatek owocowych.<br>Uwaga!<br>Do wody między miskami nie powinno dostać się powietrze.<br>ZUPY I PRZYSTAWKI 1<br>KOKTAJL Z KREWETEK W LODOWEJ MISIE<br>NA PRZYJĘCIA<br>Doskonały pomysł na wykwintną przekąskę. Podana w stylowej, dającej niezwykły efekt, a łatwej do wykonani lodowej misie, zrobi na Twoich gościach niesamowite wrażenie!<br>PRZEPISY<br>&lt;gap&gt;<br>PRZYGOTOWANIE: 45 MIN + czas ZAMRAŻANIA<br>ILOŚĆ: 6 PORCJI<br>SKŁADNIKI<br>MISA LODOWA<br>100 g nieoczyszczonych krewetek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego