Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 10
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
w roku 1999 został Jan Tybor. Drugie miejsce zajął Wojciech Gąsienica Mikołajczyk, a trzecie zawodnik z Rzeszowa. Ex aequo sklasyfikowano na czwartym miejscu Jacka Brońskiego, Edwarda Lichotę i Jana Gąsienicę Roja juniora, którzy dojechali do mety w tym samym czasie.
Wśród kilku startujących kobiet pierwsze miejsce zajęła Bożena Wajda z Zakopanego. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody i dyplomy, a zwycięzcy również puchary.
(ar)

90 lat TOPR-u - Ratownicy na start

W najbliższą sobotę, 13 marca rozegrane zostaną międzynarodowe zawody skialpinistyczne ratowników górskich. Będzie to zarazem uroczysta inauguracja obchodów przypadającego w tym roku dziewięćdziesięciolecia TOPR.
Zawodnicy startować mają w zespołach trzyosobowych, podzieleni na
w roku 1999 został Jan Tybor. Drugie miejsce zajął Wojciech Gąsienica Mikołajczyk, a trzecie zawodnik z Rzeszowa. Ex aequo sklasyfikowano na czwartym miejscu Jacka Brońskiego, Edwarda Lichotę i Jana Gąsienicę Roja juniora, którzy dojechali do mety w tym samym czasie.<br>Wśród kilku startujących kobiet pierwsze miejsce zajęła Bożena Wajda z Zakopanego. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody i dyplomy, a zwycięzcy również puchary.<br>&lt;au&gt;(ar)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;90 lat TOPR-u - Ratownicy na start&lt;/tit&gt;<br><br>W najbliższą sobotę, 13 marca rozegrane zostaną międzynarodowe zawody &lt;orig&gt;skialpinistyczne&lt;/&gt; ratowników górskich. Będzie to zarazem uroczysta inauguracja obchodów przypadającego w tym roku dziewięćdziesięciolecia TOPR.<br>Zawodnicy startować mają w zespołach trzyosobowych, podzieleni na