Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.14 (11)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Świata
Adam Małysz (26 l.) wraz z kadrą polskich skoczków szlifuje formę w ciszy i spokoju. Podczas treningu w Zakopanem nikt nie miał szans się do niego dostać. Także ośrodek COS, w którym mieszkają skoczkowie, jest zamknięty dla dziennikarzy i kibiców.
Od samego rana pod skoczniami krążyli kibice Adama Małysza. Zdezorientowani nie wiedzieli, na którym obiekcie będzie trenował ich idol.
- Nie, tutaj Małysza nie będzie - przekonywał ochroniarz przy bramie wjazdowej pod Wielką Krokwią.
Kibice przenieśli się na średnią skocznię. Ale wkrótce musieli zawrócić.
- Adaś będzie skakał na dużej. Na pewno nie tutaj - tłumaczył im jeden z pracowników.
W końcu po godzinie
Świata&lt;/&gt;<br>Adam Małysz (26 l.) wraz z kadrą polskich skoczków szlifuje formę w ciszy i spokoju. Podczas treningu w Zakopanem nikt nie miał szans się do niego dostać. Także ośrodek COS, w którym mieszkają skoczkowie, jest zamknięty dla dziennikarzy i kibiców.<br>Od samego rana pod skoczniami krążyli kibice Adama Małysza. Zdezorientowani nie wiedzieli, na którym obiekcie będzie trenował ich idol.<br>&lt;q&gt;- Nie, tutaj Małysza nie będzie&lt;/&gt; - przekonywał ochroniarz przy bramie wjazdowej pod Wielką Krokwią.<br>Kibice przenieśli się na średnią skocznię. Ale wkrótce musieli zawrócić.<br>&lt;q&gt;- Adaś będzie skakał na dużej. Na pewno nie tutaj&lt;/&gt; - tłumaczył im jeden z pracowników.<br>W końcu po godzinie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego