Tytuł: Życie Podkarpackie
Nr: 02.02
Miejsce wydania: Przemyśl
Rok: 2005
95 kg) lepszy wynik zanotował zawodnik w wadze lekkiej (waga do 67,5 kg) - Grzegorz Zaręba. Jednak zdaniem sędziów najlepszym zawodnikiem imprezy był mistrz Polski młodzików Marek Hajduk (rozmowa poniżej) startujący w wadze średniej (waga ciała do 75 kg). Wycisnął 140 kg, czym wyrównał swój ubiegłoroczny rekord.

Kickboxing
Trzy złota!
Znakomicie podczas kickbokserskich Mistrzostw Polski Południowej w formule semi-contact zaprezentowali się zawodnicy Jarosławskiego Stowarzyszenia Kickboxingu. Na najwyższym stopniu podium stanęło trzech z nich!
Impreza rozegrana została pod koniec stycznia w Krynicy Zdroju. Na starcie stanęli zawodnicy z 10 klubów Polski południowej. Jarosławianie, oprócz trzech pierwszych miejsc, wywalczyli także jeden brązowy
95 kg) lepszy wynik zanotował zawodnik w wadze lekkiej (waga do 67,5 kg) - Grzegorz Zaręba. Jednak zdaniem sędziów najlepszym zawodnikiem imprezy był mistrz Polski młodzików Marek Hajduk (rozmowa poniżej) startujący w wadze średniej (waga ciała do 75 kg). Wycisnął 140 kg, czym wyrównał swój ubiegłoroczny rekord.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="sport"&gt;Kickboxing<br>&lt;tit&gt;Trzy złota!&lt;/&gt;<br>Znakomicie podczas kickbokserskich Mistrzostw Polski Południowej w formule semi-contact zaprezentowali się zawodnicy Jarosławskiego Stowarzyszenia Kickboxingu. Na najwyższym stopniu podium stanęło trzech z nich!<br>Impreza rozegrana została pod koniec stycznia w Krynicy Zdroju. Na starcie stanęli zawodnicy z 10 klubów Polski południowej. Jarosławianie, oprócz trzech pierwszych miejsc, wywalczyli także jeden brązowy