Tytuł: Trybuna
Nr: 09.06 (130)
Rok: 2005
zaliczonej autowej piłce rywala, przy następnej wątpliwej prosił arbitra o zejście i zbadanie śladu na korcie. Sędzia odmówił, a Bruguera przerwał grę i poprosił o interwencję sędziego głównego turnieju, co zdarza się niezwykle rzadko . W rezultacie wszystkie wątpliwe piłki przestraszony arbiter meczowy zaliczał na korzyść Hiszpana i było po meczu. Znakomicie radzi sobie sensacyjny pogromca Borisa Beckera, 21-letni Rumun Adrian Voinea. Pochodzący z małego miasteczka Foscani mieszka obecnie we włoskiej Perugii i trenuje pod okiem Alberto Castellaniego. W 1/8 finału "zamęczył" weterana Andrieja Czesnokowa (Rosja) 7:6 (7-3), 6:4, 6:4. Niemcy ponieśli kolejną stratę. Triumfator sprzed