Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 07.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
od lat i dobrze znali przepisy. Najwięcej umów wypowiedziano jednak, według oceny Polskiej Unii Właścicieli Nieruchomości, na początku 2002 r.

Wciąż jednak masowych wyprowadzek nie widać. - Mniej więcej 70 proc. lokatorów z wypowiedzeniami uważa, że nikt ich nie ruszy i nie zamierza się wyprowadzić - mówi Barbara Grzybowska-Kabańska, szefowa stołecznego Zrzeszenia Właścicieli Nieruchomości.

- Lokatorzy prywatnych czynszówek to na ogół emeryci, ludzie o niskich dochodach. Na rynku nie ma mieszkań dostępnych dla biednych ludzi, więc gdzie mają się wynieść? Uważamy, że zapewnienie im innego lokum powinno być obowiązkiem gminy - twierdzi Iwona Różewicz, wiceprzewodnicząca Polskiej Unii Lokatorów.

Wielu lokatorów złożyło wnioski o mieszkania
od lat i dobrze znali przepisy. Najwięcej umów wypowiedziano jednak, według oceny Polskiej Unii Właścicieli Nieruchomości, na początku 2002 r.<br><br>Wciąż jednak masowych wyprowadzek nie widać. - Mniej więcej 70 proc. lokatorów z wypowiedzeniami uważa, że nikt ich nie ruszy i nie zamierza się wyprowadzić - mówi Barbara Grzybowska-Kabańska, szefowa stołecznego Zrzeszenia Właścicieli Nieruchomości.<br><br>- Lokatorzy prywatnych czynszówek to na ogół emeryci, ludzie o niskich dochodach. Na rynku nie ma mieszkań dostępnych dla biednych ludzi, więc gdzie mają się wynieść? Uważamy, że zapewnienie im innego lokum powinno być obowiązkiem gminy - twierdzi Iwona Różewicz, wiceprzewodnicząca Polskiej Unii Lokatorów.<br><br>Wielu lokatorów złożyło wnioski o mieszkania
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego