Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 04.20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
z monopolistycznej pozycji na rynku dostaw ropy naftowej dla PKN Orlen firmy J & S kierowanej przez byłych obywateli ZSRR. Informował ponadto o zamiarze podpisania kolejnej umowy na dostawy ropy z tą firmą 8 lutego 2002 r., która utrwaliłaby tę monopolistyczną pozycję. Informacje te początkowo nie wywoływały stosownych reakcji ze strony adresatów.
6 lutego 2002 r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyła się narada z udziałem prezesa Rady Ministrów Leszka Millera, ministrów: W. Kaczmarka, B. Piwnik i Z. Siemiątkowskiego. Szczegółów jej przebiegu i rezultatów Komisja nie zdołała ustalić.
Następnego dnia p.o. szefa UOP Z. Siemiątkowski przekazał min. B. Piwnik pisemną informację
z monopolistycznej pozycji na rynku dostaw ropy naftowej dla PKN Orlen firmy J &amp; S kierowanej przez byłych obywateli ZSRR. Informował ponadto o zamiarze podpisania kolejnej umowy na dostawy ropy z tą firmą 8 lutego 2002 r., która utrwaliłaby tę monopolistyczną pozycję. Informacje te początkowo nie wywoływały stosownych reakcji ze strony adresatów.<br>6 lutego 2002 r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyła się narada z udziałem prezesa Rady Ministrów Leszka Millera, ministrów: W. Kaczmarka, B. Piwnik i Z. Siemiątkowskiego. Szczegółów jej przebiegu i rezultatów Komisja nie zdołała ustalić.<br>Następnego dnia p.o. szefa UOP Z. Siemiątkowski przekazał min. B. Piwnik pisemną informację
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego