Nr: 42
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
zmieścić w limicie czasu, który wynosił 6 godzin, a dla kobiet i mężczyzn powyżej 40 lat - 7 godzin.
Bieg wygrał Milan Madaj z JAMES Bobrovec, mistrz Słowacji w ski alpiniźmie, przed Milanem Jurošem z Kamennej Chaty i Milanem Blaško z Popradu. Czwartym był również znany ski alpinista Miroslav Leitner. W kategorii wiekowej powyżej 40 lat pierwsze miejsce zajął także mistrz w narciarstwie wysokogórskim, Vladimir Trizna z Žarskej doliny. Drugi był Pavol Bičian, a trzeci Jaroslav Mikuštiak. Startujący w tej kategorii Maciej Mojżyszek z Nowego Targu zajął tym razem ósme miejsce. Biegło mu się dość
zmieścić w limicie czasu, który wynosił 6 godzin, a dla kobiet i mężczyzn powyżej 40 lat - 7 godzin.<br>Bieg wygrał Milan Madaj z JAMES Bobrovec, mistrz Słowacji w &lt;orig&gt;ski alpiniźmie&lt;/&gt;, przed Milanem Juro&#154;em z Kamennej Chaty i Milanem Bla&#154;ko z Popradu. Czwartym był również znany &lt;orig&gt;ski alpinista&lt;/&gt; Miroslav Leitner. W kategorii wiekowej powyżej 40 lat pierwsze miejsce zajął także mistrz w narciarstwie wysokogórskim, Vladimir Trizna z &#142;arskej doliny. Drugi był Pavol Bičian, a trzeci Jaroslav Miku&#154;tiak. Startujący w tej kategorii Maciej Mojżyszek z Nowego Targu zajął tym razem ósme miejsce. Biegło mu się dość