Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: listy i ulotki polityczne i społeczne
Rok: 2000
roku. Było ono wyrażane zarówno stanowiskami i uchwałami Rady Gminy Warszawa-Ursynów nie zgadzającymi się na proponowany przebieg, jak również kilkunastoma tysiącami podpisów Ursynowian pod petycją o zmianę przebiegu autostrady.
BYLIŚMY, JESTEŚMY I BĘDZIEMY NADAL PRZECIWNI PRZEBIEGOWI A-2 PRZEZ URSYNÓW
Gmina Warszawa-Ursynów była inicjatorem porozumienia gmin, które zaproponowały alternatywny przebieg autostrady na południe od Warszawy.
Niestety decyzje w sprawie lokalizacji i budowy autostrady podejmuje administracja rządowa. Cały czas oczekujemy, że nasza propozycja znajdzie uznanie u ministrów podejmujących w tej sprawie decyzje.
PRZEWODNICZĄCY
Rady Gminy Warszawa-Ursynów

BURMISTRZ
Gminy Warszawa-Ursynów

BARDZO WAŻNE!!! KONIECZNIE PRZECZYTAJ!!! BARDZO WAŻNE!!!
Droga Czytelniczko,
Drogi
roku. Było ono wyrażane zarówno stanowiskami i uchwałami Rady Gminy Warszawa-Ursynów nie zgadzającymi się na proponowany przebieg, jak również kilkunastoma tysiącami podpisów Ursynowian pod petycją o zmianę przebiegu autostrady.<br>BYLIŚMY, JESTEŚMY I BĘDZIEMY NADAL PRZECIWNI PRZEBIEGOWI A-2 PRZEZ URSYNÓW<br>Gmina Warszawa-Ursynów była inicjatorem porozumienia gmin, które zaproponowały alternatywny przebieg autostrady na południe od Warszawy.<br>Niestety decyzje w sprawie lokalizacji i budowy autostrady podejmuje administracja rządowa. Cały czas oczekujemy, że nasza propozycja znajdzie uznanie u ministrów podejmujących w tej sprawie decyzje.<br>PRZEWODNICZĄCY <br>Rady Gminy Warszawa-Ursynów<br>&lt;gap&gt;<br>BURMISTRZ <br>Gminy Warszawa-Ursynów&lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;BARDZO WAŻNE!!! KONIECZNIE PRZECZYTAJ!!! BARDZO WAŻNE!!!<br>Droga Czytelniczko, <br>Drogi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego