Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
w ramach berlińskiego festiwalu filmowego.
(PAP)W Białymstoku trwa święto folkloru

festiwal Ponad 300 wykonawców: solistów, większych zespołów i chórów, uczestniczyło w centralnych eliminacjach festiwalu Piosenka Białoruska 2000, które odbyły się w niedzielę w Białymstoku.
Imprezę o ogólnopolskim charakterze organizuje od ośmiu lat Białoruskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne w Polsce, główny animator życia kulturalnego tej mniejszości narodowej. Finałem imprezy (18 lutego) będzie koncert galowy najlepszych wykonawców, z udziałem zespołu "Biesieda" z Mińska na Białorusi.
(PAP)Życie Jezusa w wersji wirtualnej

film Telewizja BBC nakręciła trzyczęściowy film dokumentalny pt. "Syn Boży", odtwarzający życie Jezusa. Zrealizowany nakładem 1,5 mln funtów film oparty jest
w ramach berlińskiego festiwalu filmowego.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;W Białymstoku trwa święto folkloru&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;festiwal&lt;/&gt; Ponad 300 wykonawców: solistów, większych zespołów i chórów, uczestniczyło w centralnych eliminacjach festiwalu Piosenka Białoruska 2000, które odbyły się w niedzielę w Białymstoku.<br>Imprezę o ogólnopolskim charakterze organizuje od ośmiu lat Białoruskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne w Polsce, główny animator życia kulturalnego tej mniejszości narodowej. Finałem imprezy (18 lutego) będzie koncert galowy najlepszych wykonawców, z udziałem zespołu "Biesieda" z Mińska na Białorusi.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Życie Jezusa w wersji wirtualnej&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;film&lt;/&gt; Telewizja BBC nakręciła trzyczęściowy film dokumentalny pt. "Syn Boży", odtwarzający życie Jezusa. Zrealizowany nakładem 1,5 mln funtów film oparty jest
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!