Typ tekstu: Książka
Autor: Matejuk Piotr
Tytuł: Wojskowe przyrządy optyczne w II Rzeczypospolitej
Rok: 1997
Produkować tego aparatu nie możemy, bowiem nie posiadamy licencji oraz rysunków"212.
Prototypowy egzemplarz tego przyrządu zamówiono w firmie OPL, jednak do wybuchu wojny nie został dostarczony do PZO.
Brak cen na uzgodnione do wyprodukowania w latach 1940-1941 przyrządy uniemożliwia określenie wartości dostaw w tym okresie.
Biorąc pod uwagę asortyment i dużą liczbę poszczególnych przyrządów oraz coraz większy stopień ich skomplikowania (np. dalmierze o bazie 5 metrów) wartość dostaw w latach 1940-1941 znacznie przekroczyłaby poziom 10,0 mln zł w każdym z tych lat.

Jan Bujak. Fabryka Przyrządów Mierniczych

Informacja o planowanych dostawach w latach 1939-1942 z fabryki
Produkować tego aparatu nie możemy, bowiem nie posiadamy licencji oraz rysunków"&lt;/&gt;212.<br>Prototypowy egzemplarz tego przyrządu zamówiono w firmie OPL, jednak do wybuchu wojny nie został dostarczony do PZO.<br>Brak cen na uzgodnione do wyprodukowania w latach 1940-1941 przyrządy uniemożliwia określenie wartości dostaw w tym okresie.<br>Biorąc pod uwagę asortyment i dużą liczbę poszczególnych przyrządów oraz coraz większy stopień ich skomplikowania (np. dalmierze o bazie 5 metrów) wartość dostaw w latach 1940-1941 znacznie przekroczyłaby poziom 10,0 mln zł w każdym z tych lat.<br><br>&lt;tit&gt;Jan Bujak. Fabryka Przyrządów Mierniczych&lt;/&gt;<br><br> Informacja o planowanych dostawach w latach 1939-1942 z fabryki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego