Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09 (33)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
w naszej grze: lepsza organizacja, gra piłką. Teraz pracujemy tak samo i efekty widać na boisku: liczymy się w Afryce. Kasperczakowi zawdzięczamy bardzo dużo - podkreśla Mahamadou Sidibe, jeden z najlepszych golkiperów tegorocznego turnieju, bramkarz greckiego AO Egaleo. Kasperczaka chwali też francuski trener ,,Orłów".
- Henri zrobił w Mali dobrą robotę! Jego asystent, który pracuje ze mną, szczegółowo wytłumaczył mi, jak Kasperczak trenował, jaki system wprowadził - tłumaczy Faktowi Henri Stambouli (43 l.), szkoleniowiec reprezentacji Mali.
Po zakończeniu Pucharu Narodów Afryki o Kasperczaka znowu będą zapewne pytali działacze wielu federacji. Dziennikarze z Algierii spekulują, że Kasperczak ma zostać szkoleniowcem ich reprezentacji.
MICHAŁ ZICHLARZ, Tunis
w naszej grze: lepsza organizacja, gra piłką. Teraz pracujemy tak samo i efekty widać na boisku: liczymy się w Afryce. Kasperczakowi zawdzięczamy bardzo dużo&lt;/&gt; - podkreśla Mahamadou Sidibe, jeden z najlepszych golkiperów tegorocznego turnieju, bramkarz greckiego AO Egaleo. Kasperczaka chwali też francuski trener ,,Orłów".<br>&lt;q&gt;- Henri zrobił w Mali dobrą robotę! Jego asystent, który pracuje ze mną, szczegółowo wytłumaczył mi, jak Kasperczak trenował, jaki system wprowadził&lt;/&gt; - tłumaczy Faktowi Henri Stambouli (43 l.), szkoleniowiec reprezentacji Mali.<br>Po zakończeniu Pucharu Narodów Afryki o Kasperczaka znowu będą zapewne pytali działacze wielu federacji. Dziennikarze z Algierii spekulują, że Kasperczak ma zostać szkoleniowcem ich reprezentacji.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;MICHAŁ ZICHLARZ, Tunis
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego