Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.12 (36)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
główny ekonomista ING Banku Śląskiego

Słabi czarodzieje
Ja, Mateusz (7 l.) z Koszalina, uważam, że dzieci z Warszawy się pomyliły. Małysz to Zgredek - podobni są jak bliźniacy i z twarzy, i z postury.
MJ

60 000 złotych... ...może dostać euroasystent
Pomocnicy polskich europosłów mogą zarobić więcej niż oni
Przy swoich asystentach nasi deputowani do europarlamentu będą biedni niczym mysz kościelna. Zarobią 11 tys. zł miesięcznie, czyli tyle, ile w polskim Sejmie. A ich pomocnicy mogą dostać nawet pięć razy więcej. Powód? Asystenci będą mieć europejskie, a nie polskie pensje.
Po czerwcowych wyborach do europarlamentu nasi wybrańcy dostaną pensje "narodowe" - to decyzja
główny ekonomista ING Banku Śląskiego&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit1&gt;Słabi czarodzieje&lt;/&gt;<br>Ja, Mateusz (7 l.) z Koszalina, uważam, że dzieci z Warszawy się pomyliły. Małysz to Zgredek - podobni są jak bliźniacy i z twarzy, i z postury.<br>&lt;au&gt;MJ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;60 000 złotych... ...może dostać euroasystent&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Pomocnicy polskich europosłów mogą zarobić więcej niż oni&lt;/&gt;<br>Przy swoich asystentach nasi deputowani do europarlamentu będą biedni niczym mysz kościelna. Zarobią 11 tys. zł miesięcznie, czyli tyle, ile w polskim Sejmie. A ich pomocnicy mogą dostać nawet pięć razy więcej. Powód? Asystenci będą mieć europejskie, a nie polskie pensje.<br>Po czerwcowych wyborach do europarlamentu nasi wybrańcy dostaną pensje "narodowe" - to decyzja
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego