Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Bartosz Pastuchewicz
Tytuł: strona o brydżu
Rok wydania: 27.05.2003
Rok powstania: 2003
zrobiliśmy podczas obliczania wyników to próba znalezienia winnego, który popełnił błąd zapisując wynik nie po tej stronie co trzeba. Zostaliśmy jednak rozgrzeszeni przez Guru, gdy okazało się, że wszystko jest w porządku.

Kolejny przykład to rozdanie, których dziesiątki już opisano w literaturze brydżowej. Niby jasne jest, że należy wistować w atu. Niby każdy to wie... Jednak ostatecznie zawsze następuje ten wypuszczający wist.
EW po partii, rozdawał E

Guru ze swoim partnerem licytowali to rozdanie w sposób następujący:
Pokój otwarty:
N
E
S
W
1 trefl
pas
1 karo
pas
2 karo
pas
2 pik
pas
3 pik
pas
4 karo
pas
zrobiliśmy podczas obliczania wyników to próba znalezienia winnego, który popełnił błąd zapisując wynik nie po tej stronie co trzeba. Zostaliśmy jednak rozgrzeszeni przez Guru, gdy okazało się, że wszystko jest w porządku. <br><br>Kolejny przykład to rozdanie, których dziesiątki już opisano w literaturze brydżowej. Niby jasne jest, że należy wistować w atu. Niby każdy to wie... Jednak ostatecznie zawsze następuje ten wypuszczający wist. <br>EW po partii, rozdawał E<br>&lt;gap&gt;<br>Guru ze swoim partnerem licytowali to rozdanie w sposób następujący: <br>Pokój otwarty:<br>N<br>E<br>S<br>W<br>1 trefl<br>pas<br>1 karo<br>pas<br>2 karo<br>pas<br>2 pik<br>pas<br>3 pik<br>pas<br>4 karo<br>pas
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego