Nr: 01.06 (5)
ale gdybym skorzystał z oferty, nie mógłbym wiosną wystąpić w pucharach. A w ogóle jeśli w przyszłości mam zarabiać pieniądze, to porządne, a nie jakieś 400 tysięcy euro.

Jagna najlepsza!
BAD GASTEIN
Jagna Kolasińska-Marczułajtis wygrała slalom równoległy snowbordowego Pucharu Świata. W finale Polka pokonała Julie Pomagalski (Francja) i awansowała na 4. miejsce w klasyfikacji tej konkurencji.

Awans motocyklistów
Polscy motocykliści awansowali w klasyfikacji rajdu Dakar.
OUARZAZATE
Polscy motocykliści awansowali w klasyfikacji rajdu Dakar. Jacek Czachor - który miał wczoraj czternasty czas dnia - na 16 miejsce. Łukasz Kędzierski (28. miejsce we wczorajszym etapie) zajmuje teraz 34. pozycję. Załoga samochodowa Łukasz Komornicki
ale gdybym skorzystał z oferty, nie mógłbym wiosną wystąpić w pucharach. A w ogóle jeśli w przyszłości mam zarabiać pieniądze, to porządne, a nie jakieś 400 tysięcy euro.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;DŁ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Jagna najlepsza!&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;BAD GASTEIN&lt;/&gt;<br>Jagna Kolasińska-Marczułajtis wygrała slalom równoległy snowbordowego Pucharu Świata. W finale Polka pokonała Julie Pomagalski (Francja) i awansowała na 4. miejsce w klasyfikacji tej konkurencji.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Awans motocyklistów&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Polscy motocykliści awansowali w klasyfikacji rajdu Dakar.&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;OUARZAZATE&lt;/&gt;<br>Polscy motocykliści awansowali w klasyfikacji rajdu Dakar. Jacek Czachor - który miał wczoraj czternasty czas dnia - na 16 miejsce. Łukasz Kędzierski (28. miejsce we wczorajszym etapie) zajmuje teraz 34. pozycję. Załoga samochodowa Łukasz Komornicki