Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.19 (15)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
ranił 26-letniego mężczyznę. Wszyscy, którzy mogą pomóc w ustaleniu szczegółów tego wypadku, policja prosi o kontakt: Wydział Ruchu Drogowego przy ul. Waliców 15, tel. 603 77 55.

To była prawdziwa bitwa o nocne linie
Akcja policji i straży miejskiej
W sobotę aż do świtu mundurowi czyścili nocne autobusy z awanturujących się mętów i pijaków
Zaangażowano potężne siły. 116 strażników miejskich i 40 policjantów otrzymało w nocy z piątku na sobotę jedno proste zadanie: zaprowadzić bezpieczeństwo w ponad połowie warszawskich autobusów nocnych. Akcja przeprowadzona wspólnie przez te dwie formacje okazała się strzałem w dziesiątkę - widzieliśmy to na własne oczy!
- Mieliśmy sygnały
ranił 26-letniego mężczyznę. Wszyscy, którzy mogą pomóc w ustaleniu szczegółów tego wypadku, policja prosi o kontakt: Wydział Ruchu Drogowego przy ul. Waliców 15, tel. 603 77 55.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;To była prawdziwa bitwa o nocne linie&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Akcja policji i straży miejskiej&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;W sobotę aż do świtu mundurowi czyścili nocne autobusy z awanturujących się mętów i pijaków&lt;/&gt;<br>Zaangażowano potężne siły. 116 strażników miejskich i 40 policjantów otrzymało w nocy z piątku na sobotę jedno proste zadanie: zaprowadzić bezpieczeństwo w ponad połowie warszawskich autobusów nocnych. Akcja przeprowadzona wspólnie przez te dwie formacje okazała się strzałem w dziesiątkę - widzieliśmy to na własne oczy!<br>&lt;q&gt;- Mieliśmy sygnały
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego