Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 26
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
wieczór dla turystów to ... puby.
* Słyszałam, że Gruszkowa wygrała w sądzie odwoławczym sprawę o swoje stragany na Krupówkach. Podobno, to nie jest żadna plotka, a straż miejska będzie teraz na nowo stawiać jej stragany.
BojcorkaOkruchy nowotarskie

*Babom na Podhalu nie jest łatwo. Góralom nawet przez myśl nie przejdzie, żeby baba mogła nimi rządzić. Dlatego Iwulska nie miała żadnych szans z Makowskim w walce o prezesurę w Związku Podhalan. Potwierdza to wypowiedź w poniedziałkowej gazecie jednego "tęgiego" górala. Dziennikarz tylko zapomniał dopisać, że anonimowość rozmówcy wynikała ze strachu przed swoją babą. To takie tchórzliwe nasienie!
MiastowaWstań do apelu!

W sobotę
wieczór dla turystów to ... puby.<br>* Słyszałam, że Gruszkowa wygrała w sądzie odwoławczym sprawę o swoje stragany na Krupówkach. Podobno, to nie jest żadna plotka, a straż miejska będzie teraz na nowo stawiać jej stragany.<br>&lt;au&gt;Bojcorka&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Okruchy nowotarskie&lt;/tit&gt;<br><br>*Babom na Podhalu nie jest łatwo. Góralom nawet przez myśl nie przejdzie, żeby baba mogła nimi rządzić. Dlatego Iwulska nie miała żadnych szans z Makowskim w walce o prezesurę w Związku Podhalan. Potwierdza to wypowiedź w poniedziałkowej gazecie jednego "tęgiego" górala. Dziennikarz tylko zapomniał dopisać, że anonimowość rozmówcy wynikała ze strachu przed swoją babą. To takie tchórzliwe nasienie!<br>&lt;au&gt;Miastowa&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wstań do apelu!&lt;/tit&gt;<br><br>W sobotę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego