Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
do mnie.
W tym roku Asia postanowiła zrealizować swe wielkie marzenie: wziąć udział w transatlantyckich regatach samotnych żeglarzy Europe 1 Star. Jej przedsięwzięcie wspierało wielu mężczyzn. Bo w ostatecznym rozrachunku płeć przestaje odgrywać rolę i liczy się tylko, jakim jesteś fachowcem. I jakim człowiekiem.

Warto zapamiętać...
•Nie jesteś żadną "babą dziwo", tylko pionierką, osobą, która realizuje swoje plany i marzenia, korzystając ze zmian we współczesnym świecie.
•Nie staraj się być "najlepszym facetem w branży", możesz korzystać z doświadczeń mężczyzn i obserwować ich metody, ale bądź sobą, idź swoją własną drogą.
•Uprzedzenia i plotki wydają się znacznie groźniejsze, gdy
do mnie.<br>W tym roku Asia postanowiła zrealizować swe wielkie marzenie: wziąć udział w transatlantyckich regatach samotnych żeglarzy Europe 1 Star. Jej przedsięwzięcie wspierało wielu mężczyzn. Bo w ostatecznym rozrachunku płeć przestaje odgrywać rolę i liczy się tylko, jakim jesteś fachowcem. I jakim człowiekiem.<br><br>Warto zapamiętać...<br>&#149;Nie jesteś żadną "babą dziwo", tylko pionierką, osobą, która realizuje swoje plany i marzenia, korzystając ze zmian we współczesnym świecie.<br>&#149;Nie staraj się być "najlepszym facetem w branży", możesz korzystać z doświadczeń mężczyzn i obserwować ich metody, ale bądź sobą, idź swoją własną drogą.<br>&#149;Uprzedzenia i plotki wydają się znacznie groźniejsze, gdy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego