Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
na konto Czerwonego Krzyża. Obchodzony dziś Dzień Pomocy Dzieciom Afrykańskim powinien przypomnieć ci, że nie wszyscy mają błogie życie.

SOB 17 Odwiedź otwartą wczoraj w warszawskim Centrum Sztuki Współczesnej wystawę z okazji 30-lecia Warsztatów Formy Filmowej z Łodzi. Prace jednej z najbardziej znaczących grup twórczych w skali międzynarodowej prezentować będzie blisko 20 polskich artystów.

PON 19 Jeśli chcesz poczuć przyjemny dreszczyk emocji, nie możesz przegapić spotkania z wampirami w serialu "Buffy - Postrach Wampirów" z Sarah Michelle Gellar w roli głównej. Wizja Jeden zadbała, aby strach miał naprawdę wielkie oczy.

PT 23 Jeśli chcesz poczuć przyjemny dreszczyk emocji, nie możesz przegapić spotkania
na konto Czerwonego Krzyża. Obchodzony dziś Dzień Pomocy Dzieciom Afrykańskim powinien przypomnieć ci, że nie wszyscy mają błogie życie.<br><br>SOB 17 Odwiedź otwartą wczoraj w warszawskim Centrum Sztuki Współczesnej wystawę z okazji 30-lecia Warsztatów Formy Filmowej z Łodzi. Prace jednej z najbardziej znaczących grup twórczych w skali międzynarodowej prezentować będzie blisko 20 polskich artystów.<br><br>PON 19 Jeśli chcesz poczuć przyjemny dreszczyk emocji, nie możesz przegapić spotkania z wampirami w serialu "Buffy - Postrach Wampirów" z Sarah Michelle Gellar w roli głównej. Wizja Jeden zadbała, aby strach miał naprawdę wielkie oczy.<br><br>PT 23 Jeśli chcesz poczuć przyjemny dreszczyk emocji, nie możesz przegapić spotkania
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego