Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: Siemens w Polsce
Rok: 2002
w komunikacji nowej generacji.
Podstawową potrzebą człowieka jest porozumiewanie się z innymi ludźmi. Jedynie komunikacja daje
poczucie bliskości i wspólnoty. Technika umożliwia współpracę i rozwój grup społecznych, narodów
i całych kontynentów.

Przyszłość telekomunikacji i teleinformatyki charakteryzują trzy główne trendy: gwałtowny wzrost aplikacji ruchomych, rozwój biznesu elektronicznego i rosnące zapotrzebowanie na bezpieczne połączenia internetowe . o dużej przepływności. Siemens łączy te trendy, aby stworzyć niezawodne, kompleksowe rozwiązanie Mobile Business .
Mobile Business to mobilność osobista i swoboda działań biznesowych. Mobile Business to także infrastruktura, rozwiązania i usługi w każdym miejscu, przy użyciu dowolnej sieci, dowolnego urządzenia, w każdych okolicznościach.
Siemens jest jedynym dostawcą, który
w komunikacji nowej generacji.<br>Podstawową potrzebą człowieka jest porozumiewanie się z innymi ludźmi. Jedynie komunikacja daje<br>poczucie bliskości i wspólnoty. Technika umożliwia współpracę i rozwój grup społecznych, narodów<br>i całych kontynentów.<br><br>Przyszłość telekomunikacji i teleinformatyki charakteryzują trzy główne trendy: gwałtowny wzrost aplikacji ruchomych, rozwój biznesu elektronicznego i rosnące zapotrzebowanie na bezpieczne połączenia internetowe . o dużej przepływności. Siemens łączy te trendy, aby stworzyć niezawodne, kompleksowe rozwiązanie Mobile Business .<br>Mobile Business to mobilność osobista i swoboda działań biznesowych. Mobile Business to także infrastruktura, rozwiązania i usługi w każdym miejscu, przy użyciu dowolnej sieci, dowolnego urządzenia, w każdych okolicznościach.<br>Siemens jest jedynym dostawcą, który
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego