Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 4
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
o jego żonie, jej życie stało się nie do zniesienia. Kochała jego, a siebie nienawidziła. - Każdej nocy śnił mi się ten sam koszmar, niewinna kobieta, której rujnuję życie. Postawiłam wszystko na jedną kartę - mówi. - Powiedział mi, że wybiera się z żoną do supermarketu, pojechałam za nimi. Przyglądałam się im z bezpiecznej odległości. Wyglądali jak kochająca się para. To mi wystarczyło. Odeszłam.
Jednak nie wszystkie kobiety są tak silne jak Milena, czasem latami tkwią w toksycznych związkach, mamione przez swoich żonatych kochanków obietnicami rozwodu. Joanna, 27-letnia dziennikarka, przez cztery lata wierzyła, że w końcu będą naprawdę razem.
- O tym, że jest
o jego żonie, jej życie stało się nie do zniesienia. Kochała jego, a siebie nienawidziła. - Każdej nocy śnił mi się ten sam koszmar, niewinna kobieta, której rujnuję życie. Postawiłam wszystko na jedną kartę - mówi. - Powiedział mi, że wybiera się z żoną do supermarketu, pojechałam za nimi. Przyglądałam się im z bezpiecznej odległości. Wyglądali jak kochająca się para. To mi wystarczyło. Odeszłam. <br>Jednak nie wszystkie kobiety są tak silne jak Milena, czasem latami tkwią w toksycznych związkach, mamione przez swoich żonatych kochanków obietnicami rozwodu. Joanna, 27-letnia dziennikarka, przez cztery lata wierzyła, że w końcu będą naprawdę razem. <br>- O tym, że jest
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego