Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.03 (2)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
szantowe to okazja do dobrej zabawy. Stałym wykonawcą bardzo często goszczącym w klubie jest Piotr Kostka Godecki. To już niemal legenda warszawskich szant. Przy piwie i kieliszku czegoś mocniejszego zawsze można poczuć się tu niczym na łajbie. Zabawa zwykle trwa do białego rana, a barmanka jak latarnia zawsze czuwa nad bezpiecznym powrotem do domu biesiadników.

MIROSŁAW PIWOWAREK

Radna Śnieżanka nie może już zasłaniać się depresją
Ewa Śnieżanka nie będzie mogła już liczyć na bezkarność i... zaświadczenie o depresji. Po naszych publikacjach śledztwo w sprawie samowoli budowlanej w Radości, za którą jest odpowiedzialna, zostanie wznowione!
Radna sprzedała dom, a nie miała pozwolenia
szantowe to okazja do dobrej zabawy. Stałym wykonawcą bardzo często goszczącym w klubie jest &lt;name type="person"&gt;Piotr Kostka Godecki&lt;/&gt;. To już niemal legenda warszawskich szant. Przy piwie i kieliszku czegoś mocniejszego zawsze można poczuć się tu niczym na łajbie. Zabawa zwykle trwa do białego rana, a barmanka jak latarnia zawsze czuwa nad bezpiecznym powrotem do domu biesiadników. <br>&lt;gap&gt;<br>&lt;au&gt;MIROSŁAW PIWOWAREK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Radna &lt;name type="person"&gt;Śnieżanka&lt;/&gt; nie może już zasłaniać się depresją&lt;/&gt;<br>&lt;name type="person"&gt;Ewa Śnieżanka&lt;/&gt; nie będzie mogła już liczyć na bezkarność i... zaświadczenie o depresji. Po naszych publikacjach śledztwo w sprawie samowoli budowlanej w &lt;name type="place"&gt;Radości&lt;/&gt;, za którą jest odpowiedzialna, zostanie wznowione!<br>Radna sprzedała dom, a nie miała pozwolenia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego