Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulturalne
Rok: 2003
z bólami brzucha środki rozkurczowe. Najczęściej stosowanym lekiem, ze względu na jego skuteczność i bezpieczeństwo, jest No-Spa. No-Spa działa rozkurczowo na mięśnie gładkie narządów wewnętrznych, szybko likwidując ból.
Dlaczego No-Spa?
No-Spa usuwa źródło bólu znajdując się w brzuchu i dzięki temu likwiduje ból. No-Spa jest bezpiecznym lekiem, który od wielu lat jest rekomendowany przez lekarzy kobietom oraz mężczyznom do leczenia bólów brzucha. Jest również najczęściej stosowanym środkiem do leczenia bólów miesiączkowych. No-Spa nie podrażnia żołądka. Może być stosowana bezpiecznie u pacjentów z chorobą wrzodową, jaskrą, przerostem prostaty i innymi chorobami.
Uwaga!
Pamiętajmy, że czasem ból
z bólami brzucha środki rozkurczowe. Najczęściej stosowanym lekiem, ze względu na jego skuteczność i bezpieczeństwo, jest No-Spa. No-Spa działa rozkurczowo na mięśnie gładkie narządów wewnętrznych, szybko likwidując ból.<br>Dlaczego No-Spa?<br>No-Spa usuwa źródło bólu znajdując się w brzuchu i dzięki temu likwiduje ból. No-Spa jest bezpiecznym lekiem, który od wielu lat jest rekomendowany przez lekarzy kobietom oraz mężczyznom do leczenia bólów brzucha. Jest również najczęściej stosowanym środkiem do leczenia bólów miesiączkowych. No-Spa nie podrażnia żołądka. Może być stosowana bezpiecznie u pacjentów z chorobą wrzodową, jaskrą, przerostem prostaty i innymi chorobami.<br>Uwaga!<br>Pamiętajmy, że czasem ból
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego